Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Pudełka, pudełeczka - męski krzyż


Witam serdecznie

Dzisiejszy komplet pudełek jest w męskim stylu z kwiatkami, ponieważ 50 latek, który otrzymał od nas tak zapakowane prezenty lubi kwiaty - nawet te papierowe:). 
Do dzisiaj nie wiem dlaczego jako pierwszy nazwał eksplodujące pudełko - krzyżem. Myślę, że jak rozłożyło się na cztery części, to stąd się wzięło Jego skojarzenie i porównanie:).
Do stworzenia mojej pracy wykorzystałam bardzo ładne papiery - Białe Kruczki - skok przez płot - 5. Małe pudełko okleiłam w całości papierem do pakowania prezentów. Kwiatki wykonałam ręcznie. Użyłam papieru lakierowanego zrobionego przeze mnie. 


Tak prezentuje się komplet dwóch pudełek z różnych stron.A tak pudełko eksplodujące. Z tego ujęcia wstążka przykrywa tło papieru lakierowanego.


 Do stworzenia tak ciekawego efektu tła użyłam lakierów do paznokci. W rzeczywistości wygląda to o wiele lepiej niż na zdjęciu. Tło ma świetną aksamitną, błyszczącą i lekko opalizującą powierzchnię. Zabawy przy mieszaniu kolorów jest co niemiara.


Na cyfrach z wykrojnika MD efekt błyszczenia jest lepiej widoczny.
Na zdjęciu powyżej i poniżej tak prezentowały się "ubranka":) z wkładką przed wklejeniem do eksplodującego pudełka. Etykietki są wycięte za pomocą bardzo ładnego wykrojnika Creative Expressions - SCANDINAVIAN COLLECTION - COPENHAGEN. Listki nr 5 od Rosy Owl.
Jeszcze dwa ujęcia na częściowo otwarte pudełko od środka i rozłożone na cztery boki, już po wklejeniu wszystkich elementów.
W ruloniku z dwiema złotymi perełkami znajduje się 50 życzeń na pięćdziesiąte urodziny:), każde spisane na osobnym serduszku. Uf - trochę to trwało, ale było warto. Mina Jubilata powiedziała wszystko i była bezcenna:).


I na koniec jeszcze jedno ujęcie zewnętrznej strony pudełka.


Spróbuję szczęścia i pracę swoją zgłaszam na wyzwanie http://artimeno.blogspot.com/2016/11/wyzwanie-51-pudeka-pudeeczka.html


Dziękuję za uwagę i pozostawione komentarze:). Życzę miłego wieczoru.

6 komentarzy:

 1. No pudełko i jego zawartość świetne :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, cieszę się, że Ci się podoba i dziękuję za odwiedziny:). Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ha ha ha, to ja też takie pudełko poproszę:):):) Zawartość mnie tak rozbawiła:)
  Świetnie, pięknie i pomysłowo! BrawoTY!!!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Artimeno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo JA!!!! Ha, ha, ha - aż mi łzy napłynęły dzięki Twojemu komentarzowi:). Dziękuję bardzo. Również dziekuję za zorganizowanie wyzwania. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Rewelacyjne pudełko, spodoba się z pewnością:-). Świetny pomysł z papierem lakierem, któregoś dnia też spróbuję, bo czego jak czego ale lakierów to ja mam sporo. Pozdrawiam i dziękuję za inspirację. Kasia / DT Artimeno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uznanie. Warto pobawić się z lakierami, efekty są niezmiernie zaskakujące:). Pozdrawiam

   Usuń