Łączna liczba wyświetleń

piątek, 17 lutego 2017

Powitanie kolejnych wspaniałych Obserwatorów


Witajcie wieczorową porą

Jestem w szoku - uskuteczniam sobie wycinanki do Candy - a tu patrzę ile narobiło mi się zaległości na blogu. On tzn. mój blog po prostu ŻYJE!!! i ma się coraz lepiej:). Nie spodziewałam się, że moje prace przypadną Wam do gustu i będziecie chciały zostać ze mną na dłużej:). 
Dziękuję Wam za to bardzo serdecznie:). 

Już spieszę z przywitaniem WAS moje drogie dziewczyny:). 
Jeżeli wkradnie się jakiś błąd, to proszę o komentarz i sprostuję:).
Witam gorąco Renatę Kisilewicz - Plackowską, Barbarę P., Janię, Paulinę O., Ulę K., Ewę Gawlik, Magdalenę Abratkiewicz, Agulka, Ann Goldwin, Asę 6niebo, Hafty Magos, Agnieszkę T., Agnieszkę Baranowską, Elżbietę Jon, Beatę - Becię, Starą Kobietę (niesamowity nick:):):) ), Martę Celer, Gosię, Magdalenę Sender, Annę Gerszendorf i Anitę T. 
Jeżeli się nie pomyliłam to mamy OCZKO - 21 nowych osób:).

Nie będę dzisiaj rozpisywała się szczegółowo, ale muszę pochwalić Wasze wspaniałe, bardzo kreatywne prace na blogach. Niektóre wzbudzają mój uśmiech, inne zachwyt, a jeszcze inne podziw dla precyzyjnego wykonania:). Prace są tak różnorodne i ciekawe, że miło mi jest pocieszyć nimi oko:). Wiele Waszych blogów już odwiedziłam, a pozostałe wkrótce odwiedzę:) i będę Wam kibicowała:).
Dziękuję, że pojawiłyście się w moim życiu i będę starała się dostarczać Wam pozytywnych wrażeń - tak jak Wy mi ich dostarczacie:).

Życzę Wszystkim Spokojnej nocy i pozdrawiam cieplutko:).
Kasia


6 komentarzy:

 1. Bardzo mi miło Kasiu :) Cieszę się, że mogłam u Ciebie zostać na dłużej. Jak, myślę, każda z nas tworzysz niesamowite prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ho, ho, ho - nie tylko ja nie śpię:). Ja również bardzo się cieszę, że chcesz ze mną zostać na dłużej:). Zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie jest poznać pracę innych , twórczo zakręconych jak MY osób, prawda ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Beatko zgadzam się z Tobą i jestem zadowolona, że zorganizowałam tę zabawę i dzięki temu poznałam i poznaję tak wiele pozytywnie zakręconych osób:). To jest zupełnie inny, wspaniały świat:), który stopniowo odkrywam. Pozdrawiam cieplutko.

   Usuń
 4. Dziękuję za powitanie💐
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest miło, i dziękuję za wirtualne kwiatuszki:). Duża buźka:). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń